URK
Luty 2020
Udostępnij:

Współpraca Grupy Azoty S.A. z Centrum Transferu Technologii UR w ramach realizacji programu „Ambasador Marki Grupa Azoty”


10 lutego odbyło się spotkanie Ambasadora Marki Grupa Azoty – Kamila Karabina - studenta kierunku Inżynieria Odnawialnych Źródeł Energii i Gospodarki Odpadami Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie z Przedstawicielami Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu Rolniczego oraz Pracownikami Centrum Badawczo-Rozwojowego Grupy Azoty S.A.. Jego celem było omówienie wspólnych działań związanych z realizacją programu „Ambasador Marki Grupa Azoty” oraz opracowanie planu wydarzeń na najbliższe miesiące.

Program „Ambasador Marki Grupa Azoty” – to program, którego celem jest zainteresowanie środowiska akademickiego budowaniem kariery zawodowej we współpracy z Grupą Azoty. W ramach programu realizowany będzie cykl wydarzeń, przygotowanych z myślą o Studentach, którzy chcą podnosić swoje kompetencje już w trakcie procesu edukacji. Udział w przygotowanych wydarzeniach stanowił będzie doskonałą okazję do poznania obszaru działalności Grupy.

Pierwszą okazją do zgłębienia wiedzy na temat Grupy Azoty jest możliwość udziału w konkursie. Więcej informacji pod linkiem:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdt9tigDLjpE6XTHqCWANEebX3N5qxSAzcHYjjpTaqriDFKFg/viewform?fbclid=IwAR0UCen5UDk1kdjl4WuiaiPNRqk8qCCTplBewfxcKXRBKqjzvU0cuXxWcE0

Kolejnym wydarzeniem, które odbędzie się już 25 marca jest wycieczka do Centrum Badawczo-Rozwojowego Grupy Azoty S.A. w Tarnowie, połączona z realizacją warsztatów z zakresu prowadzenia projektów badawczo-rozwojowych. Co warto podkreślić, każdy uczestnik warsztatów otrzyma certyfikat udziału w wydarzeniu.

W kolejnych miesiącach planowane jest m.in.: organizacja wykładów, warsztatów tematycznych, konkursów oraz udział w wydarzeniach organizowanych na Uczelni.

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Aleja Mickiewicza 21
31-120
Kraków
rektor[a]urk.edu.pl
12 633 62 45
12 662 42 51
NIP: 675 000 21 18
REGON: 000001815
© 2020 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Projekt i wykonanie strony: Dział Informatyki UR
Redaktor strony: Anna Augustyn-Mitkowska